ग्यालेक्सी मिडिया ग्रुप प्रा. लि.
सूचना विभागमा दर्ता नं. : .../२०७७–०७८
Office: Kathmandu Metropolitan City- 29
Phone: +९७७-०१-५९१७०९९
Admin: info@space4ktv.com

०६५ देखि ७१ सम्म प्लस टु पास नगरेकाले अन्तिम पटक मौका परीक्षा दिन पाउने

०६५ देखि ७१ सम्म प्लस टु पास नगरेकाले अन्तिम पटक मौका परीक्षा दिन पाउने

स्पेस संवाददाता

काठमाडौं । वर्षौ पहिले प्लस टु पास गर्न नसकेकाले अन्तिम पटक परीक्षा दिन पाउने भएका छन् । ११ वर्ष अगाडि प्लस टुको परीक्षा पास गर्न नसकेकाले अन्तिम पटक मौका परीक्षा दिन पाउने भएका हुन् । २०६५ साल देखि २०७१ सम्मका प्लस टु पास गर्न नसकेकाहरुले अन्तिम पटक परीक्षा दिन पाउने राष्ट्रिय परीक्षा बोर्डले जानकारी दिएको छ ।

राष्ट्रिय परीक्षा बोर्डको मंगलबार बसेको बैठकले रजिस्ट्रेसन नम्बरको सुरुको दुई अंक ६५ देखि ७१ भएका परिक्षार्थिहरुले अन्तिम पटक परीक्षा दिन पाउने निर्णय गरेको हो ।

विभिन्न कारण धेरै मानिसहरु परीक्षा दिन नपाएर अड्किरहेकाले भन्दै अन्तिम पटक परीक्षा दिन पाउने निर्णय गरेको परीक्षा नियन्त्रक कृष्णप्रसाद शर्माले जानकारी दिए । परीक्षा दिन चाहाने परीक्षार्थीहरुले आफुले पढेको विद्यालयमा सम्पर्क गरि फारम भर्नु पर्न हुन्छ । फारमको शुल्क ११ र १२ दुबैको लागि ६–६ सय तोकिएको छ ।