images

‘सिधा कुरा जनतासँग’ कार्यक्रममा काम गरेका पत्रकार पुडासैनी मृत अवस्थामा फेला

रवि लामिछानेले संचालन गर्ने न्यूज–२४ टिभीको ‘सिधा कुरा जनतासँग’ कार्यक्रममा काम गरेका एक पत्रकार मृत अवस्थामा फेला परेका छन् । हाल केहि समय अघि मात्र न्यूज–२४ छोडेर माउण्टेन टिभी काठमाडौँमा कार्यरत पत्रकार शालिकराम पुडासैनी मृत भेटिएका हुन्।

चितवनको एक होटलमा झुण्डीएको अवस्थामा पत्रकार पुडासैनीको शव फेला परेको हो । चितवन प्रहरीका अनुसार नारायणगढ बसपार्कमा रहेको कङ्गारु होटलको एक कोठामा उनी झुण्डिएको अवस्थामा भेटिएका हुन्।

सोमबार दिउँसो करिब ३ः३० बजेको समयमा उनी कङ्गारु होटलको कोठा लिएर बास बसेका थिए । कोठा नम्बर २०२ मा बास बसेका उनी खाना खान नआएपछि बोलाउन गएका होटलका कर्मचारीले जति गर्दा पनि ढोका नखोलेपछि राति १० बजे प्रहरीलाई खबर गरेका थिए । प्रहरीको रोहबरमा ढोका खोल्दा पत्रकार पुडासैनी झुण्डिएको अवस्थामा फेला परेको चितवन प्रहरीले जनाएको छ।

खोजमुलक समाचारको रिपोर्टिग गर्ने पुडासैनीले बैदेशिक रोजगारका क्षेत्रदेखि हरेक विसंगती बिरुद्ध रिपोर्ट बनाएका थिए । उनको पछिल्लो रिपोर्ट हाइवेका होटलहरुमा हुने लूटको विषयमा केन्द्रित थियो । माउन्टेन टिभीमा उनी खोजमुलक कार्यक्रम ‘मिसन न्युज’का संचालक रहेका थिए ।

नुवाकोट बेल्कोटगढी घर भै काठमाडौंमा कार्यरत पत्रकार पुडासैनी चितवनमा आत्महत्या गरेको अवस्थामा भेटिएपछि प्रहरीले थप अनुसन्धान थालेको छ । पुडासैनीका आफन्त सम्पर्कमा आएपछि अनुसन्धानलाई सहयोग पुग्ने प्रहरीको भनाइ छ ।